|  | 

Inne

Partia, która utrzymuje się już ponad 14 lat.

img-responsive

Platforma, partia utrzymująca się nadal w sejmie.

Platforma obywatelska to partia, która od ponad 14 lat dział w polskiej polityce, ma wielu posłów na sejm i senatorów. Jej siła przebicia nie jest aż tak wielka jak niegdyś, ale cały czas dzielnie stawia czoła, nowym pomysłom rządów PiS. Gdyż Platforma to opozycja, a opozycja to alternatywa, która umożliwia upuszczenie szalonych praw, które nijak się mają do życia codziennego Polaków. Taki jest system i tego nikt nie zmieni, nie może jedna partia rządzić krajem. Dlatego też pojawiło się mnóstwo innych partii, które tworzą inne pomysłowe elementy wprowadzane do życia Polaków. Takie, które wspierają prostsze i łatwiejsze życie, a jednocześnie podnoszone na poziomie, spełniającym pewne standardy.

Polska to kraj, który nie może być prowadzony przez jeden obóz, gdyż mogło to, by mieć fatalne skutki w przyszłości. Postawienie kraju przed dyktaturą, czy totalitaryzmem, albo sprzedanie kraju zniszczyłoby całą przyszłość.

Utrzymanie się Platformy Obywatelskiej świadczy o jej dobrych taktykach, o pomysłowych rozwiązaniach, które zupełnie odbiegają od barbarzyńskich działań. Tu dba się o prawa człowieka, o wyeliminowanie przemocy w rodzina ch, czy życie w ubóstwie.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Platforma Obywatelska to jedna z lepszych formacji, która potrafiła przetrwać trudny 8 lat, ale do dziś utrzymuje swój poziom poparcia. I tu warto dodać, że wielu Polaków wyjechało z kraju, na samą myśl o nowych rządach Prawa I Sprawiedliwości.

Tags
partia-ktora-utrzymuje-sie-juz-ponad-14-lat

ABOUT THE AUTHOR