|  | 

Uroda

Ujarzmij bujne loki dzięki keratynie

img-responsive

Ujarzmij niesforne loki

Loki są piękne, niewątpliwie mają swój urok. Niestety są również problematyczne, plączą się i puszą, a włosy są często szorstkie i niemiłe w dotyku. Do ujarzmienia bujnych loków potrzeba specjalistycznych produktów, niemałego wysiłku i pewnej ilości czasu. Nic więc dziwnego, iż posiadaczki loków pragną chwili oddechu i zmiany, którą przynosi prostowanie włosów. Regularne używanie wysokiej temperatury nie jest jednak dobroczynne dla stanu włosów. Co robić? Podpowiadamy.

Keratynowe prostowanie włosów

Rozwiązaniem problemu niesfornych loków jest keratynowe prostowanie. Efekt zabiegu może utrzymać się nawet do 6 miesięcy, dzięki czemu nie ma potrzeby regularnego stosowania prostownicy. Włosy po takim zabiegu są gładkie, proste i miłe w dotyku. Keratynowe prostowanie włosów na wiosnę to doskonały sposób na przemianę, która przyniesie chwilę oddechu od konieczności ujarzmiania niesfornych loków.
Jeśli zdecydujesz się na zabieg keratynowego prostowania, zwróć uwagę na jakość usług salonu fryzjerskiego. Włosy to bowiem dla większości kobiet bardzo ważny atut, trzeba więc powierzać je profesjonalistom. Dobry fryzjer to taki, który regularnie odbywa szkolenia fryzjerskie i posiada liczne certyfikaty. Ważne jest także doświadczenie. Przed zapisaniem się na wizytę warto sprawdzić, czy salon posiada dobrze wykwalifikowanych fryzjerów.

Podsumowanie

Regularne prostowanie włosów za pomocą prostownicy bardzo je niszczy. Jeśli chcesz mieć gładkie i proste włosy, lepszym rozwiązaniem będzie zabieg keratynowego prostowania. Jego efekty mogą utrzymać się nawet do 6 miesięcy, a Ty zaoszczędzisz czas i energię, które trzeba poświęcić na stylizację włosów kręconych. Po zabiegu keratynowego prostowania włosy będą gładkie, a puszenie zniwelowane. Przed zapisaniem się na wizytę sprawdź kwalifikacje pracowników salonu. Dobry fryzjer nieustannie poszerza swoją wiedzę, co może potwierdzić szkoleniami i stosownymi certyfikatami.

 

Tags
ujarzmij-bujne-loki-dzieki-keratynie

ABOUT THE AUTHOR